Co wy wiecie o...dopingu?

Obrazek użytkownika Nerwowy
Sport

Kilkanaście minut temu zakończyło się spotkanie Polska-Francja. Przegraliśmy 0-1, jak zwykle, ale cóż, nie o tym tu. Ja jak przystało na "Kibola" którego pan Donald, przyjaciel niejakiej Toli wyrzucił już ze stadionów ( a może wykluczył? Chyba napiszę do tego Bartka ze Szczecina) oglądałem to spotkanie w "misyjnej" TVP1. Powiecie nic nadzwyczajnego? O co to, to nie! Po raz pierwszy w życiu przeżyłem mistyczne doznanie! Wzrokowo-słuchowe! Może to ta słynna magia telewizji..? Przez pół meczu pan Szpakowski zachwycał się nad atmosferą na trybunach! Jakiż to wspaniałych mamy "widzów" ( nie mylić z kibolami!) Jakiż fanatyczny doping! Jak on niesie naszych piłkarzy! Wspaniały "12 zawodnik"! Te trybuny żyją! Och! Ach! Ech! Komplementom nie było końca.

W tym momencie tłumaczę wszystkim, którzy postanowili w inny sposób spędzić czwartkowy wieczór, niż oglądając Polską kadrę, na czym to mistyczne doznanie polegało. Fakt komplet "widzów" na trybunach, który krzyknął w trakcie 90 minut spotkania kilka razy "Polska! Polska!", których spiker musiał zachęcać, aby podczas hymnu RP podnieść szaliki w górę, trochę gwizdów owa publiczność wydała w stronę Francuskich kopaczy, kilka razy głośniej słychać grupę 30-40 kibiców trójkolorowych niż 30 TYSIĘCY Polaków. Co innego widzę, co innego słyszę....a co innego mówi mi pan Szpakowski , któremu w zachwytach wtóruje Mirek Trzeciak, ikona polskie futbolu. Robi się dziwnie ja patrze na szwagra z którym oglądem ten mecz, on na mnie, drapiemy się po głowach, wydaje nam się że większe "piekło" na stadionie to zrobiło by koło gospodyń wiejskich, no ale my się chyba nie znamy, nie tacy młodzi, nie tacy wykształceni, nie z takiego dużego miasta. W dodatku jak tu byłego premiera próbuje się "pokierować" do psychuszki, to co dopiero nas, za taką przewinę w niedostrzeganiu tego co panowie komentatorzy to diagnozę już znamy....

PS. A tak poważnie to Szwagier zacytował znanego opozycjonistę "Szpakowski nie Pier....!" Ja natomiast mam pytanie do komentatorów "Co wy wiecie.. o Dopingu?"

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

  Twój szwagier ma rację i popieram go z całego serca.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#163670

nie potrafią załatwić na oniemiały stadion...

Pozdrawiam.
contessa

PS. To TEN mecz, który na otwarcie gdańskiego stadionu odbył się w Warszawie ?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#163673

Skoro ten o którym mówią (że) MA TOLE szykuje dla szejków z Kataru(jelit) autostradę z piasku by mogli przybyć do W-wy na mecz zamknięcia,będącego jednocześnie otwarciem (cud), to może ten MATOŁ sprawi narodowi prezent by chociaż Szpakowski nie komentował. Ja wiem, to ubek,ja wiem oni już złożyli wszyscy wszystkie donosy na siebie wzajem jakie tylko mogli. Są już bezużyteczni. Dlaczego ciągle jeszcze nas katują taką bryndzą jak Szpakowski.
Niech już będą te autostrady z piasku, wszak szejkowie przybędą na wielbłądach, ale może narodowi mały prezent - Szpakowski z przyczyn zdrowotnych nie będzie dla nas komentował.
Wszyscy wylegniemy na ulice i po kibolsku zawyjemy na jakąś lokalną melodię:
Szpakowski ty już nie wracaj ,
ty zostań tam gdzie jesteś,
pomino ciężkich bęcków ,
kibolska brać ma fiestę.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#163680

Dlatego robił transmisje radiową. Kiedyś nasze "orły PRLu" relacjonowały przebieg Wyścigu Pokoju siedząc w knajpie.,

Nathanel

WYŁĄCZ TVN, WŁĄCZ ROZUM.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#163681