Libijska wojna o pokój

Obrazek użytkownika Chłodny Żółw
Blog

Media i politykierzy na całym świecie w przejmującym stylu informują o sukcesach krwawego dyktatora... "Czołgi sił lojalnych wobec Muammara Kadafiego ostrzelały przedmieścia Misraty na zachodzie Libii, zabijając co najmniej sześciu cywilów, w tym troje dzieci...

"Ostrzał czołgowy, a także granatnikowy rozpoczął się rano i trwał prawie przez cały dzień. Celem była jedna z dzielnic mieszkaniowych na przedmieściu. Informator Reutersa, który przedstawił się jako Sadun, powiedział, że wśród ofiar są trzy siostry, w wieku 2,4 i 12 lat".

"Libijki walczą o kraj. "Musimy obalić potwora",

"Zachodnia koalicja zaatakowała centrum dowodzenia oddziałów najbardziej lojalnych wobec Muammara Kaddafiego, które wykonały najwięcej ataków na cywilów".

"Siły Kaddafiego bombardują szpitale i domy."

"Snajperzy Kaddafiego zabili 16 ludzi".

"Siły Kaddafiego nadal atakują cywilów"

"Reuters: siły Kaddafiego używają żywych tarcz".

"Odpowiemy wszelkimi sposobami, w tym operacjami lotniczymi, na ataki sił pułkownika Muammara Kaddafiego na ludność cywilną".

"Społeczność międzynarodowa ma moralny obowiązek bronić Libijczyków, przeciw którym reżim Muammara Kaddafiego wyprowadził wojska".

"Operacja militarna w Libii potrwa, dopóki Muammar Kaddafi nie spełni żądań ONZ zaprzestania przemocy wobec cywilów i wycofania sił z zajmowanych miast".

Obrazek tworzony w mediach jest czytelny.

Libijski psychopata uparł się, żeby wymordować własnych obywateli zanim przybędą wyzwoliciele. Życia i zdrowia ludzi bronią już tylko bomby pokoju zrzucane na Libię przez ogólnoświatowe siły obrońców pokoju i demokracji.

To prawdziwy obraz?

Aktualna liczba uczestników "Gulaszowego Czwartku" zarejestrowanych na Facebooku: 364

(Facebookowcy! Dopisujcie się! I zapraszajcie znajomych!)

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

to ta "ludność cywilna " ma całkiem sporo broni...ciekawe skąd i czy to jest legalne w Libii?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#148233

w Libii domowymi metodami wyprodukowała sporo broni automatycznej, artylerii i czołgów.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#148634