"Brawo Onet!" - medialny suplement o kibicach Izraela

Obrazek użytkownika Chłodny Żółw
Blog

Jeszcze wczoraj pisałem  o dziennikarzach Onetu i Wirtualnej Polski, którzy w sprawie chamstwa kibiców Izraela udawali niegramotnych ptysiów.

Wydawało się, że twardziele pójdą w zaparte... aż tu nagle... napisał ONET!

 

Izraelscy kibice zwyzywali siostry Radwańskie


W trak­cie meczu z Izra­elem w gru­pie I Stre­fy Eu­ro­afry­kań­skiej pol­ski debel sióstr Ra­dwań­skich zo­stał zwy­zwa­ny przez izra­el­skich ki­bi­ców. Por­tal niezalezna.​pl usta­lił, że pod ad­re­sem te­ni­si­stek pa­da­ły nie­cen­zu­ral­ne słowa, mię­dzy in­ny­mi: "ka­to­lic­kie s…".

 

Za­gra­nicz­ne media mil­czą na ten temat, jed­nak wyżej wy­mie­nio­ny por­tal in­for­ma­cje o za­cho­wa­niu ki­bi­ców otrzy­mał od jed­ne­go z człon­ków pol­skiej ekipy.

Agniesz­ka i Ur­szu­la Ra­dwań­skie po­ko­na­ły w meczu grupy C Julię Glu­sh­ko i Sha­har Peer 2:1. Dobry mecz Polek roz­wście­czył tam­tej­szych ki­bi­ców, in­ter­nau­ci oglą­da­ją­cy mecz twier­dzą, że fani te­ni­sa na try­bu­nach wy­krzy­ki­wa­li wy­zwi­ska pod kie­run­kiem na­szych te­ni­si­stek.

Te in­for­ma­cje wy­ja­śnia­ją nam za­cho­wa­nie sióstr Ra­dwań­skich pod­czas kon­fe­ren­cji pra­so­wej po meczu. Teraz wia­do­mo, dla­cze­go tak zdaw­ko­wo od­po­wia­da­ły na py­ta­nia… Czuły się ob­ra­żo­ne i miały powód.


No szacun... Najpopularniejszy portal w Polsce, a jednak po kilkudziesięciu godzinach rżnięcia głupa ("Co ugryzło siostry Radwańskie?") zmienia kurs...

 

Pozdrawiam wszystkich wielbicieli Onetu, którzy do niedawna tłumaczyli mi, że nie jest możliwe, żeby informacja sprzeczna z onetową (dla przykładu moja) mogła być prawdziwa. 

Tawariszczi! Ja Was pazdrawljaju!

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

 w skorupę onetową puknąłeś no i te palanty otrzeźwiały nieco.

Połaziły po portalach, zobaczyły  że nie wszyscy pogrywają w Bronka to i ton zmieniły.

" Mam właśnie takie poglądy, ale jeśli wam się nie podobają, to mam też inne".

Pozdrawiam gulaszowo.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#333456

Agnieszka Radwańska pomimo potężnej presji zachowała się z klasą. Na tym tle tym bardziej szokuje zachowanie polskich dziennikarzy ("co ugryzło Radwańskie?") odgrywających role idiotów, którzy niczego nie widzieli i nie słyszeli.
Zadaniem tenisistki jest jak najlepsza gra. Gdyby wdała się w polemiki z dziennikarzami zostałaby medialnie zmiażdżona. O tym co zaszło powinni grzmieć blogerzy i... no nie wiem... może jakieś ludzkie pozostałości z dziennikarskiej i politycznej grupy zawodowej.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#333684

Nie chodziło przecież o żadne "wdawanie się w polemiki z dziennikarzami" - tylko o wygłoszenie krótkiego oświadczenia na temat tego, co zaszło. To by wystarczyło.

Tymczasem przed kamerami powiedziała, że "wszystko było perfect" - i to poszło w świat. Czyli jeśli ktokolwiek tę sprawę poruszy, to odpowiedź będzie brzmiała: "a co wy właściwie chcecie, skoro sama główna zainteresowana nie zgłaszała żadnych pretensji - mało tego: pochwaliła organizatorów?".

Tak więc można, oczywiście, pocieszać się, położenie uszu po sobie nazywać "zachowaniem z klasą" (albo: że "nie dała się sprowokować") - tak, "język jest giętki", i zawsze jakieś zgrabnie brzmiące określenie się znajdzie - tylko co to zmienia?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#333703

Pani Radwańska w tej izraelskiej "potrzebie" zachowała się z najwyższą klasą, jak prawdziwa dama - już nie z pałacu, ale z... powieści. Jeśli pani Agnieszka pochodzi  (co może wskazywać Jej nazwisko) ze szlachty, to ja cham z dziada pradziada, gotów jestem dla Niej polubić "urodzonych".

Może pyskówka, WDR, byłaby medialna, ale jej skutek byłby taki, że... by się odbyła, a tak przynajmniej paru co inteligentniejszym Żydom poszło w pięty.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

<p>ro</p>

#352433

Cokolwiek by powiedziała - dałaby pożywkę dziennikarskim hienom: materiał do manipulacji. A tak - hieny wyszły głodne!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#352412

zdarzeniu. Wprost i bezpośrednio do kamer i reporterów trzeba było wytknąć świniom ich chamskie zachowanie. 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#333552

Bowiem stwierdzeniem - przed kamerami - że wszystko było "perfect", sama "poszkodowana" zamknęła drogę do jakiejś poważniejszej interwencji w tej sprawie. Przecież każdemu, kto chciałby na to zwrócić uwagę, można będzie łatwo zamknąć gębę: "co ty się na adwokata pchasz, skoro ona sama potwierdziła - i to publicznie - że wszystko było w najlepszym porządku?". 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#333573

Onet gości na swojej platformie stronę eurosportu. Jako taki powinien mieć dostęp do archiwum wspomnianego meczu i dokładnego opisania sytuacji. Nie robiąc tego, onet (onet/eurosport) dopuszcza się manipulacji przedstawiając tylko część prawdy. Gdyby Eurosport.onet.pl stał po stronie prawdy to pozwoliłby nam zobaczyć kontrowersyjną rozgrywkę. Przypominam, że to nie jest polski portal, ale niemiecki portal (właściciel Ringier Axel Springier) dla Polaków.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#333580

Onet znam od POdszewki..Nie dajcie im się nabierać.
Dzisiaj przy okazji artykułu o "Jaruzelskim" napisałem aby Towarzysz Generał nie kazał dlugo czekać Towarzyszowi Breżniewowi na siebie." Po czym od razu usuneli twierdząc, że "namawiam do agresji" !!
Gdy innym razem napisałem o TW Wolskim w kontekście Jaruzelskiego to usuwali bo jakoby "obraczam niesprawdzonymi zarzutami".

Faktem jest że od siebie zamieszczałem w postach informację o tym co działo się na trybunach podczas meczu sióstr Radwańskich wraz z linkiem, to zmoderowali ten post.

antek_emigrant

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antek_emigrant

#333616

Tym właśnie wyróżnia się człowiek z klasą - w tym przypadku młoda dama.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

<p>ro</p>

#333637

toz ichnich tyn portal ŁONET.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#352409