Zamordowano Krzysztofa Zalewskiego, eksperta badającego katastrofę smoleńską!

Obrazek użytkownika ciociababcia
Kraj

 

W Warszawie zamordowano Krzysztofa Zalewskiego- eksperta lotniczego który badał katastrofę smoleńską- poinformował jeden z portali.

 

Jak podaje portal w poniedziałek popołudniu do siedziby spółki Magnum-X wtargnął uzbrojony mężczyzna, który zadał kilka ciosów nożem 46-letniemu Krzysztofowi Zalewskiemu. Napastnik uzbrojony był również w ładunek wybuchowy , który eksplodował-lecz siła rażenia nie była duża. Wskutek odniesionych obrażeń Krzysztof Zalewski zmarł na miejscu.

Zamordowany wielokrotnie wypowiadał się na temat katastrofy smoleńskiej, był również krytykiem raportów komisji MAK oraz komisji Jerzego Millera.

Ta śmierć jest dla mnie prawdziwym wstrząsem – powiedział Romuald Szeremietiew, były wiceminister obrony.
- Jestem wstrząśnięty śmiercią Krzysztofa Zalewskiego dobrze znałem go i ceniłem. To jest kolejna osoba związana ze zdarzeniem, które miało miejsce w 2010 roku. Istnieje podejrzenie, że obok tego co się naprawdę zdarzyło w Smoleńsku toczy się jakaś upiorna gra, która ma na celu zdewastować polską scenę polityczną. Ma też na celu pokłócić nas ze sobą, abyśmy nie byli zdolni do wspólnego działania. To nie jest przypadek, zbyt wiele było tych przypadków. Przyznaję, że śmierć Zalewskiego jest dla mnie prawdziwym wstrząsem – powiedział Romuald Szeremietiew.

Na miejscu zbrodni wciąż pracuje ekipa dochodzeniowo-śledcza oraz obecny jest prokurator. Jak podaje rzecznik Prokuratury Okręgowej Praga- szczegółowe informacje na razie nie będą udostępniane.

RIRM

http://www.radiomaryja.pl/informacje/nie-zyje-krzysztof-zalewski-ekspert...

Zamordowano Krzysztofa Zalewskiego
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=wsKKGEnrjew

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Okupacja

POLSKA = Palestyna

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#313288

Przepraszam Was wszystkich Niepoprawni, ale nie potrafię ocenić tej informacji, ani na 1 ani na 10. Nie potrafię, bo łzy mi się do oczu cisną. Pokój jego duszy. I jak powiedział Zagłoba w Potopie:

"Bodaj ześ skonał w rozpaczy, Bodaj ród twój wygasł, Bodaj Diabeł duszę z ciebie wywlókł, zdrajco"...
dedykuję politykierom (nazwiska sami sobie dopiszcie/dopowiedzcie) i agentom, seryjnemu samobójcy i wszystkim debilom, których ta informacja ani nie ruszyła, ani nie skłoniła do zastanowienia nad stanem własnej Ojczyzny i swojej w niej roli.

Nie potrafię więcej nic powiedzieć, ani skomentować.
Kolejna śmierć, której współsprawcą jest uścisk na smoleńskim lotnisku...

******
"Not Every Conspiracy is a Theory"
******
Nie ufam Tuskowi i Putinowi
Mam plany na przyszłość.
Nie mam żadnych myśli samobójczych.
*****
...nie dość prawdy się dorobić, trzeba ją jeszcze obrobić i obronić, i piersiami zastawić, i pieczęć swoją jej położyć na piersiach [C.K.Norwid]

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

****** "Not Every Conspiracy is a Theory" ******

#313289

Przypadek sprawił (znów), że padół opuszcza człowiek, który mówił coś sprzecznego z obowiązującą narracją makowsko-millerowską....

[`]

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#313292

gość z drogi

Wieczne odpoczywanie ,racz MU dać Panie....

Następny w Smoleńskim Orszaku

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#313295

co władza robi z ludzi? morderstwa,bezprawie i terroryzm
Józef Stalin przy naszym premierze to był "spokojny gość". Problem jest taki, ze Tusk "trochę się zagubił" sprzedał wszystko w Polsce, zadłużył to co on teraz będzie robił? Stanie się uczciwy?
Przestanie kraść? Bo teraz nie ma już co kraść, bo wszystko rozkradzione.
Polska zasługuje na lepszego gospodarza, ale gdzie on jest?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#313300

Najgorsze jest to, że praktycznie jesteśmy bezradni wobec demonstrowanego bezprawia i pogardy dla ludzkiego życia. Możemy współczuć rodzinom ofiar, możemy się oburzać, możemy być wstrząśnięci i tylko tyle możemy. Oczywiście zasadne staje się pytanie, kto będzie następny?W tym szaleństwie jest metoda, zupełnie czytelna, chodzi o wywołanie psychozy strachu, niepewności, stworzenie poczucia zagrożenia. Sprawcy są tym bezczelniejsi im bardziej  nieuchwytni i bezkarni.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

mika54

#313301

Profanacja obrazu na Jasnej Górze a teraz morderstwo.
Teraz tylko stan wojenny i strzelanie do ludzi na ulicy.
bialogwardzista

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#313306

Aby naród ujarzmić, należy go zastraszyć. Skutecznie robiła to bolszewia po II WŚ w Polsce. Ponieważ ostatnimi laty naród mocno się "rozbisurmanił" należy mu więc przypomnieć rolę jaka została mu przypisana. Nie ma przypadków. Są tylko znaki. Ten mord jest kolejnym znakiem. Znakiem dla niepokornych.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#313308

Wieczne Odpoczywanie racz Mu dać, Panie

Odnalazłam kilka wypowiedzi pana Krzysztofa Zalewskiego, wcześniej o Nim nie słyszałam. Spokojny, rzeczowy, fachowy.

Wielka strata. Nie jest wesoło.

Mimo wszystko nie opuszcza mnie myśl, że te wszystkie tragedie nie są na darmo.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pobudka!

#313309

"Krzysiek był członkiem PiS (autorem kilku publikacji o lotnictwie japońskim), a Czarek jest zwolennikiem PO jak komuś to w czymś pomoże. Mieli biurka w odległości 1,5 metra, twarzami do siebie."

AE911TRUTHORG 0230 | 11.12.2012 09:38

link

 

Pozdrawiam PS

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#313368

gość z drogi

dwoje ludzi   Dramat i śmierć ...

czy ktoś "napuścił " kolegę zza biurka...?

a może narkotyku dodał do kawy...?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#313412

Nie śmiej się z tego, co napiszę, ale uważam, że można człowieka jakoś podpuścić czy inaczej zaprogramować. Pamiętacie, co zrobili posłowi Janowskiemu, który - jeśli dobrze pamiętam - sprzeciwiał się prywatyzacji np. cukrowni? Od tego czasu nauka, w tym psychologia czy parapsychologia, poszła naprzód.
My na różne "para-" jako światli ludzie się krzywimy, ale myślę, że w różnych krajach różne służby tym się interesują, a przynajmniej nie bagatelizują.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#313423

Jakoś nie doczytałam u Ciebie o narkotyku, dopiero teraz, gapa ze mnie. Inaczej bym wtedy sformułowała mój komentarz. Właśnie o to mi chodziło, ale można było różnie inaczej podpuścić, nawet - niekoniecznie za pomocą jakichś "para-" coś zasugerować, zrobić jakąś intrygę, jakieś sprawy osobiste wmówić.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#313425

gość z drogi

pamiętam jakich metod dopuszczało sie SB w stanie wojennym,pamietam jak telefonami niszczyli naszą koleżankę,napuszczając na Nią zazdrosną chorobliwie żonę UBEKA ...tylko że nam udało sie dotrzeć do nieszczęsne Kobiety,  zanim doszło do nieszczęścia i  wyjaśnić sprawę,

drań faktycznie ją zdradzał,ale mówił cynicznie że z Naszą Solidarnościową Koleżanką....

fakt najprawdziwszy,więc mnie juz nic nie zdziwi...a SB wciąż to samo ,geny też ...prosto z Moskiewskich Instytutów Psychologii

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#313430