list otwarty do Tuska

Obrazek użytkownika skorpion2
Kraj

13-go kwietnia w sejmie wygłosił Pan przemówienie, które przejdzie do historii cywilizowanego świata jako szczyt hańby, obłudy i hipokryzji nie mający precedensu w dziejach współczesnej kultury politycznej. Nauczyli Pana używać języka i na nasze nieszczęście jest to język polski, lecz ma to tyle wspólnego z mową polską co brzmienie Pana imienia i nazwiska z polskością.
Nie sposób polemizować z całym Pana wystąpieniem, bo jest ono chorobliwym przykładem nierozumienia rzeczywistości albo wyjątkowej, zamierzonej perfidii człowieka bez skrupułów i sumienia.
W swoim przemówieniu powiedział Pan, że: "wolałby się Pan nie urodzić, niż na grobach budować swoją karierę polityczną". Otoż skoro Pan tak stawia sprawę to należałoby tak Panu odpowiedzieć: nieszczęściem dla Polski i Polaków jest to, że przyszedł Pan na świat na polskiej ziemi. Gdyby to się nie stało nie byłoby tych mogił, na które się Pan powołuje. To Pan i Pana formacja, której Pan przewodzi budujecie na tych mogiłach swoją niepodzielą władzę korzystając z chwilowego ogłupienia części społeczeństwa przez lansowanie piramidalnego kłamstwa smoleńskiego. Jednak nic nigdy nie zdejmie z Pana odpowiedzialności za przyczynę tragedii smoleńskiej, gdzie zginęła patriotyczna elita naszego narodu. Gdyby nie ta zagłada nie byłoby tak łatwo Panu panoszyć się w naszym kraju.
Teraz czując na plecach palący oddech budzącego się narodu ogarnia Pana paniczny strach, bo nieuchronnie zbliża się moment, kiedy będzie musiał się Pan wytłumaczyć ze swojego działania, hańbiących na wieki zaniedbań i zaniechania, które nie mają pracedensu w cywilizowanym świecie.
W świetle tego wszystkiego co ma obecnie miejsce ciągle ciśnie się na usta to samo pytanie - jakie wrogie Polsce siły zbudowały Pańską karierę i wyniosły Pana do władzy? Komu Pan służy Panie Tusk, bo na pewno nie Polsce i Polakom?

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Wielce Szanowny "Skorpionie2",
Moim zdaniem jakakolwiek korespondencja z takim ewidentnym folksdojczem jak Chyży Rój - jest poniżej naszej godności.
Opamiętaj się Waćpan,
Firley

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Firley

#244912

Dobry list otwarty. Na pewno wielu Polaków napisałoby to samo. Wyręczył nas Pan.

Dziękuję.

Dzisiaj na antenie RM wypowiadał się jeden z profesorów, członków AKO z Poznania. (Link do tej wypowiedzi jest podany pod jednym z blogów.) Bardzo ładnie określił wczorajszą furię sejmową tuska. "Krzykiem próbuje zagłuszyć swój strach".

Pozdrawiam serdecznie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#244975

Zapraszam na stronę organizacyjna Strajki w Całej Polsce 2012 Cala Polska musi strajkować.

Zapraszam na Free Classified Ads UK

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#245191