Wszystkiemu winien Kaczyński, czyli oni nie mogą przestać

Obrazek użytkownika Andrzej.A
Kraj

W poprzednim wpisie opisując wydarzenia z dzisiejszych (19-10-2010) godzin przedpołudniowych w Łodzi stwierdziłem, że zachodzi jedno ciekawe pytanie: ile takich "żywych bomb" chodzi po Polsce. Po pewnym zastanowieniu ale i po przeczytaniu komentarzy (zwłaszcza na TVN-ie) doszedłem do jeszcze ciekawszych wniosków.

Otóż ciekawi mnie, czy była to próba przed innym tego typu zamachem - tym razem rzeczywiście na Jarosława, oraz ilu takich ludzi się uaktywni w najbliższym czasie.

Niedawno niejaki Krzemiński, a jakże profesor, socjolog komentując działania rozwydrzonej tłuszczy na Krakowskim Przedmieściu był łaskaw stwierdzić, że "uaktywniło się społeczeństwo obywatelskie" (nie będę szukał źródła, kto ma czas i chęć sam sobie znajdzie). Czy ten czyn też zostanie analogicznie przez Krzemińskiego sklasyfikowany - to bardzo dobre pytanie jak mawiał klasyk.
Ludzi sfrustrowanych, w różnym wieku, w Polsce nie brakuje. Nagonka w mediach zwana też "przemysłem nienawiści" (by red. Zaremba) działa przez cały czas i wbrew zaklęciom i niby rozsądnym słowom Tuska w dniu dzisiejszym nie może zostać zatrzymana. Nie może zostać zatrzymana, ponieważ doprowadzono do takiego rozedrgania emocjonalnego całego społeczeństwa, że wyłączenie tego nawet na krótki okres czasu może spowodować katastrofę (katastrofę dla Tuska i szeroko pojętego obozu władzy vel "układu").

Odwrócenie znaczenia pojęć, permanentne zakłamywanie rzeczywistości to musi trwać, bo jak nie, to do władzy wróci Kaczyński - to bardzo prosty schemat.

Dyskursu publicznego ani politycznego nie ma.  Bo jedna ze stron prawem kaduka przypięła sobie łatkę sił postępu a obozowi przeciwnemu łatkę sił ciemności i stwierdziła, że z takimi poglądami nie można i nie należy dyskutować. To proszę mi wskazać, w których punktach program PiS można uznać za nawołujący do nienawiści etnicznej bądź rasowej albo do fizycznej eksterminacji oponentów politycznych. A strona przeciwna owszem znajdowała i nadal znajduje pajaców, którzy taką nienawiść sączą do głów szarego odbiorcy, tego leminga, tego wykształciuch, tego FERDKA KIEPSKIEGO. Tak, tak uważam, że większość tej hołoty głosującej na PO i oddającej się we władanie TVN-u I GW to nawet na miano leminga bądź wykształciucha nie zasługują - to są takie FERDKI, a przynajmniej w sensie mentalnym.

Tu dygresja techniczna.
Dzisiejszy zamachowiec miał broń gazową przerobioną na ostrą, ktoś mu to musiał sprzedać i przerobić bo samodzielnie na wiertareczce to se można w klockach drewnianych powiercić w miarę precyzyjne otworki, a nie lufę broni palnej modyfikować.
Koniec dygresji.

Czyli istnieje niezerowe prawdopodobieństwo, że ktoś udzielił temu człowiekowi wsparcia, przynajmniej w tej kwestii. Czy w innych kwestiach również udzielono mu wsparcia tego na razie nie wiadomo. Jeżeli tak, to raczej ten człowiek długo nie pożyje. Ktoś gdzieś musiał temu człowiekowi sprzedać ostrą amunicję. A kogoś takiego, słabego w sensie psychologicznym, jest niezwykle łatwo przesłuchać i wydobyć z niego wszystko co się chce.

Wszystkie powyższe rozważania prowadzą do wniosku, że gdzieś jest przygotowywany taki kolejny "FERDEK KIEPSKI", który wykona swoją robotę. Dlatego media i wszyscy z mainstreamu medialnego muszą nadal robić swoją robotę, aby kolejny atak uwieńczony został "pełnym sukcesem" czyli śmiercią Jarosława Kaczyńskiego.
Dlatego nadal media będą powtarzać, że za powódź jest odpowiedzialny Kaczyński, za suszę też, za zanik miesiączkowania u pingwinów również, i za plamy na słońcu tak samo.

 

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

swego czasu dwie osoby.
Mężczyzna i kobieta.
Jeśli to jest ten mężczyzna, który dokonał mordu w Łodzi, to jest jeszcze jedna kobieta, która popierała publicznie na wizji dokonanie zabójstwa Jarosława Kaczyńskiego.

To działo się na żywo na wizji TVN24, przy rechocie prowadzących ten łżę program.

Po Polsce chodzi damski cyngiel, którego dane posiada WSI24.

PS
Jeśli to nie jest ten "telewidz", który w Łodzi dokonał mordu politycznego, to oznacza, że chodzi dwóch znanych dla TVN24 POtwornych cyngli - psychicznych morderców.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Obibok na własny koszt

#95926

Wcale się nie zdziwię, jak ten facet "własnoręcznie się powiesi". Jacek

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#95958

..."samo-powieszeniem się" w celi monitorowanej 24godz./dobę wyksztusi jeszcze: "ponowie nie tak się umawialiśmy"

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#95997

Powinien był wsiąść do samolotu 10 kwietnia, a nie wsiadł. Nadal żyje - i to mu nie będzie wybaczone... przez partię miłości i jej media.

444Polska.bloog.pl

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Nasze miejsce po stronie odwagi bezbronnej" - Jan Pietrzak

#95975

Nie wiem czy te strony czytają platformowcy, ale mam nadzieję że coś do nich dotrze.Nie jestem profesorem,jestem bardzo
przeciętnym internautą.To co ostatnio mówią piszą tacy jak
Kik,Niesiołowski,Kessler,Senyszyn,to przekracza ludzką wyobrażnię.Ktoś pisze że po Kraju chodzi więcej takich cyngli
jak ten z Łodzi, zgadzam się, z tym że dla mnie takimi cynglami,działającymi własną "inteligencją",są w.w.
Dodam do kompletu jeszcze Czumę z jego dzisiejszą nienawistną
wypowiedzią w Sejmie.Dlaczego tak mówię.Otóz przypomnijmy sobie działania, wypowiedzi platformowców kiedy ten cały
spektakl nienawiści się zaczął, to znaczy w 2005 roku jak
przegrali wybory.To dla nich był szok,PIS pokrzyżowal im plany,nie mogli rozpocząć tego co robią teraz.Uczciwi Polacy
pamiętają co oni wyprawiali w jakim byli amoku.Przytoczę tylko jedną wypowiedż Tuska wiele mówiącą/pamiętam to osobiście/"JA LUDZI WYPROWADZĘ NA ULIĆĘ ABY PIS OD WŁADZY ODSUNĄĆ".Czy to było zachowanie normalnej opozycji?Przecież
PIS byl wybrany demokratycznie.PIS odsunęli ale jeszcze im
przeszkadza w calkowitej bezkarności i trzeba go zniszczyć do końca.No i niszczą.Niszczą przy pomocy mediów,takich jątrzących wypowiedzi i działań jakie ostatnio widzimy.
Do tego te perfidne zakłamane deklamacje kłamstw,że to PIS
wszystkiemu winien.Państwo profesorowie i doktorzy,nie wszyscy Polacy są idiotami,a wasze wypowiedzi uważamy za idiotyczne ,zakłamane,nigodne prawdziwych Polaków.
Dlaczego tak nienawidzą PIS-u? Sprawa prosta.PIS chciał
odsunąć od koryta nomenklaturę PRL-u.PIS chcial zwal..czyć
korupcję.PIS nie zrobił i nie chce robić krzywdy uczciwym Polakom.Niech ci nienawidzący Kaczyńskiego podadzą chociarz
jeden przyklad co Kaczyński zrobil żłego dla Polski?
Kaczyńskiego nienawidzi określony krąg ludzi,wiadomo jakich,
a mając w rękach media,wmawia się co głupszym jaki to on BE.
Kaczyński jest patriotą,z Pańskich wypowiedzi wnioskując
Panie Kik,Kessler,nie mówiąc o Senyszyn,patriotami nie jesteście na pewno.Zamachowiec w Łodzi,już się czyta,był
emerytowanym spec... w PRl-u.to coś mówi.
Wiem że bez dostępu do mediów jes ciężko demaskować kłamstwa
różnych mądrali działających nie wiadomo w czyim interesie,
ale mimo wszystko trzeba to robić przy każdej okazji.
Trzeba przypominać ludziom, skąd wzięła się ta atmosfera nienawiści.Niech taki Czuma nie brecha bezkarnie
Mimo tej udawanej miłości,co jakiś czas poszczególny platformowiec wyskoczy z wypowiedzią,która obnaża prawdziwe oblicze tych ludzi.To co napisalem widzi przeciętny normalny
Polak,który całe życie tęsknił za normalną prawdziwą Polską.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

WIEKOWY

#96064

Kaczyński jest winien bo:

- kocha Polskę
- nadal żyje, a mógł taki "pięknie" zginąć pod Smolenskiem
- w ogóle się odzywa, a powinien mieć traumę po stracie brata i siedzieć cicho
- nadal ma zwolenników, a powinni już dawno dać sobie wmówić, że są demode i teraz popiera sie tylko PO, no ewentualnie SLD i Biłgorajczyka.

Czy ktoś jeszcze zna jakieś niepodważalne winy Jarosława?

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

GosiaNowa

#96069