Kosmici w Polsce

Obrazek użytkownika balsam
Blog

Oglądałem kiedyś film, w którym pewne odkrywcze wydarzenie wyjaśniło bohaterom, dlaczego sprawy państwa przybierają niekorzystne dla ludzi konsekwencje. Był to przypadek, kiedy zaskakujących okolicznościach, trafili na pełną skrzynkę okularów i przypadkiem w celu zamaskowania swojej tożsamości założyli je. Oto poprzez te właśnie cudowne, bardzo ciemne okulary zabaczyli, że w ich mieście, że w ich kraju jest mnóstwo osób, którzy nie wyglądają jak ludzie. Dziwne w tym było to, że bez okularów nie możnabyło tego zuważyć w rezultacie okazało się, że planetę ziemia okupowały w celu całkowitego opanowania jacyś kosmici??? Film ten bardzo realnie odzwierciedla sytuacje polskiego społeczeństwa i dziwnej transformacji naszej ojczyzny. Polskie społeczeństwo dziwnie dzieli się na tych oglądających TVN i POLSAT, czytających gazetę wyborczą i trybunę, oraz na tych odmieńców, którzy, jak poprzez te symboliczne okulary, widzą te prawdziwe realia i sprawy takie jakimi są. Ja akurat jestem tym szczęśliwcem, któremu nie przeszkadza oglądanie wspomnianych telewizji, ja natychmiast rozpoznaję fałsz, zakłamanie, zaciemnanie, ironizownie, chamstwo, zdradę, działanie na szkodę Polski. Wiele osób jednak poddaje się tej manipulacji, pozostając jej niewolnikami, nawet nieświadomymi żołnierzami zdrajców i obcej agentury występującymi w obronie własnych ciemiężycieli. Jak to jest możliwe???

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Angielski tytuł to "They Live". Główną rolę odegrał Rowdy Roddy Piper, były amerykański "wrestler".

Ale u nas lepszym wytłumaczeniem, acz podobnym, jest czerwone judaszowe srebro i milczące psy. Absolutnie bez dwóch zdań "Milczące Psy" to najlepsza beletrystyka (acz faktograficzna do bólu) W. Łysiaka - gorąco polecam.

Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!

#73433

Oczywista oczywistość,tylko my tych okularow nie mamy. Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#73494

Może jest jeszcze jakaś szansa, że inni to też zauważą. Zauważą i nie przestraszą się, że to odkryli. Bo ta "wiedza zabija"...

Podobną treść znajdziesz w mojej opowieści nie do końca o Tragedii Smoleńskiej. Raczej o tym, że przyszedł "Czas na chciwość"...

Ale niestety te wszystkie "informacje medialne" padają na podatny grunt. A ludzie, którzy się czegoś dorobili - w komunie, czy podobno po - nie chcą tego teraz stracić. Wolą się cieszyć tym co mają, a rządzenie zostawić "fachowcom". Od czego? A co to kogo obchodzi?

Przepraszam za te myśli pozbierane i nieuczesane...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#73581