Uwolnić więźnia politycznego III RP!

Obrazek użytkownika Jerzy Zerbe
Kraj

Za kilka dni Święto Niepodległości. Nie każdy Polak mieszkający w stolicy Polski może to święto obchodzić według własnych upodobań, pragnień, czy życzeń.

W 23 roku trwania III Rzeczpospolitej w szeregach manifestujących zabraknie Piotra Staruchowicza. Jest więźniem politycznym obecnej władzy, więźniem sumienia, przetrzymywanym w areszcie przez wiele miesięcy. Bez aktu oskarżenia i bez wyroku.

W dniu Święta Niepodległości wśród maszerujących patriotów Piotra zabraknie. Trzeba mieć nadzieję, że nie zapomną o nim organizatorzy i uczestnicy pochodu. Na transparentach i plakietach będą nieśli hasła domagające się uwolnienia człowieka więzionego za poglądy polityczne.

Ludzka solidarność zobowiązuje.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Jeśli ktoś posłałby w moim kierunku epitet typu: "ty matole", to w pierwszej kolejności poprosiłbym go o umotywowanie owego epitetu i czym wg niego sobie zasłużyłem. Jeśli nie usłyszałbym rzetelnej argumentacji, to chyba nie miałbym wyjścia, aby takiego osobnika pozwać do sądu. 
Ale Donaldinio Tuskolini nie zapytał Starucha, dlaczego on, jak i potężna grupa nie tylko kibiców uważa go za matoła, tylko nakazał swoim zausznikom z wymiaru (nie)sprawiedliwości zamknąć Starucha. Świadczy to o braku samokrytycyzmu, o chamstwie, bucie i prymitywnym myśleniu, czym oczywiście udowodnił Polsce, że jednak... jest matołem.

Pozdrawiam, Satyr 
________________________ 
"I złe to czasy, gdy prawda i sprawiedliwość nabiera wody w usta".  
(ks.J.Popiełuszko)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#304163

które w ogóle go nie interesowało; myślałam, że potrzymają go z miesiąc, co i tak byłoby skandalem; ryżota widać boi się wielkiego miru, jaki "Staruch" ma u setek a może tysięcy  dynamicznych ludzi.

Waadza posunęła się do tego, że szarpnęła też dziewczynę Starucha - za to, że nie usiadła na swoim miejscu podczas meczu - za to wygarnęli ją z domu wczesnym rankiem i trzymali "na dołku". Aby mogła odwiedzać swojego chłopaka w areszcie (przez szybę) zażądano od niego faktury za pierścionek. A kolorowa prasa dziś oznajmia, że czerwona księżniczka  Ola K. - B. - po hucznym ślubie w Katedrze Polowej (!!!!!!!!) właśnie przeprowadza się do nowego domu.

Kontrast lepszy niż w Indiach.

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pobudka!

#304190