Posłowie PO i PSL złamali przysięgę

Obrazek użytkownika Jerzy Zerbe
Kraj

Wczorajsze wydarzenia w Sejmie dobitnie wykazały skalę deprawacji przedstawicieli narodu zwanych posłami oraz dominację interesów partyjnych nad dobrem Polski. U ludzi zasiadających w ławach Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego w oparach totalnego zakłamania zniknęły resztki elementarnej przyzwoitości. U ludzi, zwanych potocznie wybrańcami narodu.

Odrzucenie wniosku o powołanie sejmowej komisji śledczej w sprawie afery Amber Gold jest dobitnym świadectwem degrengolady moralnej posłów koalicji rządzącej. Strach przed ujawnieniem prawdy o bagnie w jakim żyjemy w parapaństwie zwanym Polską oraz podyktowane interesem osobistym ślepe podporządkowanie dyscyplinie partyjnej wzięły górę nad powszechnymi oczekiwaniami społeczeństwa.

Ich głosowanie w sprawie powołania komisji śledczej jest oczywistym zaprzeczeniem deklaracji publicznie wyrażanych w dniu inauguracyjnego posiedzenia parlamentu słowami: „Uroczyście ślubuję rzetelnie i sumiennie wykonywać obowiązki wobec Narodu, strzec suwerenności i interesów Państwa, czynić wszystko dla pomyślności Ojczyzny i dobra obywateli, przestrzegać Konstytucji i innych praw Rzeczypospolitej Polskiej”, wspartymi wołaniem do Boga o pomoc w sprawowaniu mandatu.

Posłowie PO i PSL złamali tę przysięgę.

Dla posłów koalicji rządzącej słowa roty przysięgi są puste, nie poparte żadną treścią. Wręcz odwrotnie – ich działania przynoszą ogromne szkody Narodowi i Państwu. Sprzeniewierzenie się tej przysiędze jest czynem wymagającym najwyższego potępienia.

Na usta ciśnie się myśl wypowiedziana dawno temu wobec komunistów przez Stefana Kisielewskiego: „Skandaliczna dyktatura ciemniaków”. Historia powtarza się. Dzisiaj słowa te coraz pełniej charakteryzują czas w jakim obecnie żyjemy.

Jeżeli wczorajsze obrady Sejmu i ich rezultat nie spowodują wstrząsu i głębokiej refleksji w polskim społeczeństwie skutkującej odwróceniem się od ludzi niegodnych elementarnego szacunku, przyjdzie nam z najgłębszym smutkiem skonstatować, że naród polski obumiera.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

 "MILCZENIE OWIEC" trwa !  Polacy obudżcie się,czas najwyzszy powstać !

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#286640

marcopolo

Te rece PO i PSL nigdy nie klamia w swojej sprawie!!  Wybila godziny PRAWDY i trzeba cos z tym zrobic,ja proponuje ,aby poprzec demonstracje "SOLIDARNOSCI",czym nas bedzie wiecej,to wiekszy strach padnie na ta bande !!To bedzie NASZ test wobec nich i jednoczesnie pobudzi pozostala czesc POLAKOW (oby!) Nastepna ,to bedzie zmasowany atak (bez zniszczen!) na budynki rzadu,rezydenta,PO,PSL,na tych ostatnich mozemy sobie troche ulzyc! Wierszyki ,piosenki bedziemy sobie ukladac po zwyciestwie!!Pozdrawiam!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

marcopolo

#286665

To nie ciemniacy,raczej cwaniacy.

Nazwał bym to dyktaturą cwaniaków.

Bez narodową bandą albo raczej narodową złozoną z "narodu wybranego".

I tubylców wysługującym im się za ochłapy.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

kazikh

#286641

nie od dzisiaj,Panie Jerzy, a świadomość tego faktu budzi we mnie paniczne przerażenie. To tak jakby patrzeć na dopalające się zgliszcza domu rodzinnego.
Mi się polskość podoba i zawsze podobała, ale tacy jak ja to niedobitki, świadomi wciąż własnego dziedzictwa i jego bogactw. Dla większości żyjących w Polsce, to dziedzictwo stało się balastem, bo jest jak szczerniałe srebro - nie wygląda atrakcyjnie i nie rzuca się w oczy, na dodatek wymaga stałego polerowania. Nie do wiary, jak ludzie chętnie rezygnują ze skarbu,tylko dlatego, że zawistny sąsiad wydrwił jego wartość. A cwaniactwo grabi i zaciera ręce . jazzmin

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jazzmin

#286648

Mafia z PO i prostytutki z PSL nie są bohaterami mojej bajki,ale bądźmy obiektywni.Ś.P. Prezydent Lech Kaczyński podpisując anschluss do UE złamał tą przysięgę w jeszcze bardziej rażący sposób.

Niezłomny Polak

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Niezłomny Polak

#286655

 cwaniacy, to: Kulczyk, Krause, Solorz wykorzystujący Politycznych Obszczymurków dla swoich korzyści za marne na-piwki...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#286661

farsa i kpina.
To wyszło najbardziej boleśnie przy odrzuceniu wniosku o powołanie międzynarodowej komisji do zbadania katastrofy smoleńskiej.
To są zakłamane mordy a nie posłowie!!!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#286671